Тестування термоса, щоб переконатися, що він підтримує заявлену виробником температуру протягом певного часу, передбачає проведення контрольованого експерименту. Ось загальний опис того, як можна перевірити свій термос:

Підготуйте термос:
перед початком тесту переконайтеся, що ваш термос чистий і має кімнатну температуру. Наповніть його гарячою водою (якщо тестується на збереження тепла) або холодною водою (якщо тестується на збереження холоду). Для вимірювання початкової температури води можна використовувати термометр.

Запис базової температури:
виміряйте та запишіть початкову температуру води всередині термоса. Це буде базове значення.

Закрийте термос:
переконайтеся, що термос належним чином закритий, щоб запобігти теплообміну з навколишнім середовищем.

Налаштуйте середовище для тестування:
помістіть термос у контрольоване середовище, де температура залишається постійною. Це може бути кімната зі стабільною температурою, або ви можете використовувати камеру з контрольованою температурою, якщо така є.

Вимірюйте температуру через певні проміжки часу (наприклад, щогодини) відкривайте термос і вимірюйте температуру води всередині за допомогою термометра. Запишіть ці температури.

Обчисліть падіння температури:
обчисліть падіння температури з часом, порівнюючи виміряні температури з початковою базовою температурою.

Проаналізуйте результати:
порівняйте падіння температури з очікуваною продуктивністю на основі заявлених виробником характеристик термоса. Якщо перепад температури знаходиться в межах прийнятного діапазону, термос, ймовірно, працює так, як зазначено в інструкції.

Повторіть тест:
щоб переконатися в надійності ваших результатів, спробуйте повторити тест кілька разів, щоб врахувати будь-яку мінливість.

Враховуйте зовнішні фактори:
майте на увазі, що на результати можуть впливати такі фактори, як: початкова температура рідини, температура навколишнього середовища та тривалість тесту. Намагайтеся максимально контролювати ці фактори.

Зверніться до вказівок виробника.
Деякі виробники термосів надають спеціальні інструкції щодо того, як перевірити продуктивність їхніх продуктів. Зверніться до посібника користувача або зверніться до виробника, щоб отримати вказівки щодо перевірки термоса.

Важливо!

Термопродукція Zojirushi зберігає заявлені в характеристиках температурні показники при умовах розташування термосу або будь-якого іншого посуду бренду при температурі зовнішнього середовища +20°С

Дотримуючись цих кроків і дотримуючись узгодженості процедури тестування, ви зможете оцінити, чи здатний ваш термос підтримувати заявлену температуру протягом зазначеного часу.